گروه املاک سولار مازندران

مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اخبار

مشارکت در ساخت و نکات آن

مشارکت در ساخت و نکات آن

مطالب مفید در مورد مشارکت در ساخت و نکات آن :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های جدید در ساخت و ساز، ایده‌هایی دست یافتنی به کار آمده‌اند تا با یک معامله‌ی درست و حسابی، پروژه‌ای بزرگ و سودآور نصیب صاحبان پروژه شود. یکی از این معاملات بزرگ، مشارکت در ساخت می باشد که ما قصد داریم در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با موضوع مهم و همگانی مشارکت در ساخت برای شما دوستان عزیز و محترم ارائه دهیم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

ساخت و ساز

همانطور که می‌دانید و در اجتماع می‌بینید، نیاز رو به رشد مسکن، از جمله دلایل محکمی در جهت تامین نیاز افراد در هر مقطعی می‌باشد. ساخت و ساز در واقع انجام پروژه‌هایی بزرگ توسط مهندسان عمران و معماران کشور است که با کاردانی و دانش کافی در این زمینه توانسته‌اند تاکنون، نیاز مسکن را در حد مناسبی تامین نمایند. ساختمان‌سازی در انواع مختلفی از قبیل: آبنیه‌سازی، ساختمان‌سازی به روش ابتدائی، ساختمان‌سازی به روش سنتی، ساختمان‌سازی پیشرفته و ساختمان‌سازی صنعتی می‌باشد و از نمونه‌های رایج ساخت و ساز در حال حاضر می‌باشد، که مدیران ساخت و ساز نیز روی هر بخش به صورت اصولی و کامل نظارت خواهند کرد و در نهایت مسکن شکل می‌گیرد.

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت و نکات آن :

یکی از رایج‌ترین و متداول‌ترین روش‌های ملکی، مشارکت در ساخت می‌باشد، فرض کنید شخص مالک یک ملک مسکونی یا تجاری به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان دارد و تصمیم میگیرد این ملک را با یک سازنده به صورت شریکی بسازد و در نهایت هرکدام از طرفین مالک و سازنده با توجه به داشته‌هایی که در این پروژه گذاشته‌اند، در سود حاصل از کار هم سهم خواهند برد. در واقع در این قبیل پروژه‌ها، فرآیند به اینصورت می‌باشد که صاحبان مشاور املاک، به مالکانی که زمین و یا خانه‌های کلنگی دارند، پیشنهاد مشارکت در ساخت می‌دهند. بدین ترتیب، هم مالکان از ملک‌های کلنگی خود به بهترین صورت ممکن استفاده خواهند کرد و هم سازندگان به سود خوبی دست می‌یابند.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی نمودیم شما را با مفاهیم ساخت و ساز، انواع ساختمان‌سازی و مشارکت در ساخت، آشنا کنیم، اگر شما هم به عنوان مالک ملک کلنگی و یا سازنده قصد دارید با همکاری و مشارکت هم به ساخت و ساز بپردازید، حتما قبل از هر اقدامی در این زمینه از تمامی جوانب، شرایط و قوانین مشارکت در ساخت اطلاع پیدا کنید و سپس با مشورت یکی از مشاورین املاک در این زمینه اقدام نمایید. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *