گروه املاک سولار مازندران

مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

سلب مسئولیت

سلب مسئولیت

پذیرش شرایط ما

با مراجعه به سایت املاک سولار مشاهده، دسترسی و یا استفاده از هرکدام از خدمات یا اطلاعات ایجاد شده، جمع آوری، تهیه شده یا ارائه شده به املاک سولار، شما موافقت میکنید که شرایط زیر را بپذیرید و استفاده شما از املاک سولار باید پذیرش قانع کننده ای از این توافقنامه باشد.

ارائه خدمات

شما موافقت میکنید و تأیید میکنید که املاک سولار حق دارد هر یک از خدمات خود را به صورت اختیاری و بدون اطلاع شما اصلاح، بهبود یا قطع کند .

حتی اگر ممکن است شما از دسترسی به اطلاعات موجود در آن جلوگیری کنید. علاوه بر این شما موافقت می کنید و تایید می کنید که املاک سولار حق دارد از طریق شرکت های تابعه یا اشخاص وابسته به شما خدماتی را ارائه دهد.

حقوق مالکیت

شما تصدیق می کنید و موافق هستید که املاک سولار ممکن است شامل اطلاعات اختصاصی و محرمانه از جمله علائم تجاری، علائم خدماتی و ملک های ثبت شده توسط قوانین مالکیت معنوی و معاهدات بین المللی مالکیت معنوی باشد. املاک سولار شما را مجاز به مشاهده و ایجاد یک نسخه از بخش از محتوای آن برای استفاده آفلاین، شخصی و غیر تجاری. محتوای ما ممکن است بدون اجازه کتبی ما به فروش نرسد. هر علامت تجاری، علامت های خدمات و علائم شخص ثالث دارایی صاحبان مربوطه می باشد. هر حقوق دیگری که به طور خاص در این مورد ارائه نشده است، حفظ شده است.

محتوا ارسال شده

هنگامی که شما محتوا را به املاک سولار ارسال می کنید، به طور همزمان  یک مجوز غیر مجاز، جهانی بدون مجوز برای انتشار، نمایش، اصلاح، توزیع و انتشار محتوای خود در سراسر جهان است. شما  تأیید میکنید که مجوز لازم برای صدور مجوز بالا به املاک سولار را دارید.

در واقع وقتی ملکی را ارسال میکنید جهت فروش یعنی تایید میکنید که مالک حقیقی و حقوقی ملک هستید.

خاتمه موافقتنامه

شرایط این توافق همچنان به طور دائم به کار خود ادامه خواهد داد تا زمانی که هر دوی آنها بدون هیچ اطلاع قبلی در هر دلیلی از هر طرف به تعویق بیفتند. شرایطی که باید به طور دائم ادامه یابد باید با پایان دادن به این توافقنامه تأثیری نداشته باشد.

سلب مسئولیت از ضمانت

شما می دانید و موافقت می کنید که استفاده شما از املاک سولار به طور کامل در معرض خطر شما نست و خدمات ما آنلاین و آفلاین ارائه می شود. املاک سولار هیچ تضمینی، ضمانت، تایید یا نمایندگی در مورد وب سایت، اطلاعات، محتوا، مواد یا محصولات املاک سولار ارائه نمی دهد. این شامل می شود، اما نه محدود به، ضمانت های ضمنی تجاری و تناسب ملک برای یک هدف خاص و عدم نقض و ضمانت نامه هایی که دسترسی به سرویس یا استفاده از آن بدون وقفه یا بدون خطا و یا نقص در خدمات خواهد بود اصلاح شده.

مسئولیت محدود

شما می دانید و موافقت می کنید که املاک سولار  و هر شرکت وابسته به آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت های مستقیم، غیر مستقیم، تصادفی، عواقب و یا نمونه ای را  ندارد.

این مورد شامل به خسارت برای از دست دادن سود، وقفه کسب و کار، اعتبار کسب و کار یا حسن نیت، از دست دادن برنامه ها یا اطلاعات و یا دیگر زیان های نامشهود ناشی از استفاده یا عدم توانایی برای استفاده از سرویس نمیشود،

و یا هر گونه اعمال دائمی یا موقت از چنین خدمات یا دسترسی به اطلاعات، یا حذف یا فساد هر گونه محتوایی ، یا عدم ذخیره هر گونه محتوای نمیشود.

محدودیت فوق باید اعمال شود که آیا املاک سولار  از احتمال وقوع چنین خسارت آگاهی داشته یا باید از آن اطلاع داشته باشد یا خیر.

در حوزه های قضایی که در آن محرومیت یا محدودیت مسئولیتی برای خسارات مهمی یا حادثه مجاز نیست،

مسئولیت املاک سولار محدود به حداکثر مجاز قانون است.

این یعنی املاک سولار خسارت های احتمالی را پیش بینی کرده و به شما از قبل اعلام نموده که مسولیتی در این قبال ندارد.

محتوای خارجی

املاک سولار ممکن است لینک هایی به محتوای شخص ثالث، تبلیغات و وب سایت ها را شامل شود.

شما تصدیق می کنید و موافق هستید که املاک سولار مسئول نیست و هیچ گونه تبلیغات، محصولات یا منابع موجود از چنین منابع یا وب سایت ها را تأیید نمی کند.

صلاحیت

شما به صراحت می دانید و قبول دارید که به صلاحیت شخصی و منحصر به فرد دادگاه های کشور، ایالتی، ایالت یا قلمرو تعیین شده توسط املاک سولار برای حل هر گونه مساله حقوقی ناشی از این توافق یا مربوط به استفاده شما از املاک سولار. اگر دادگاه قانون دارای صلاحیت، قواعد که هر یک از مقررات از توافق نامعتبر است، سپس این مقررات از شرایط حذف خواهد شد و شرایط باقی مانده همچنان معتبر خواهد بود.

کل مورد

شما می دانید و موافقت می کنید که شرایط فوق کلیه توافق کلی بین شما و املاک سولار  را تشکیل می دهد.

هنگام استفاده، خرید یا دسترسی به سایر سرویس ها، خدمات وابسته یا محتوا یا مواد شخص ثالث، شرایط و ضوابط بیشتری در اختیار شما قرار می گیرند.

تغییرات در شرایط

املاک سولار حق تغییر این شرایط را در هر زمان  به عهده دارد و بدون اطلاع قبلی. تغییرات در شرایط ما در تاریخ ارسالی شما و استفاده مداوم از املاک سولار موثر خواهد بود و پس از هر گونه تغییر در شرایط، توافقنامه خود را به آنها محول خواهد کرد.